24
May

Tak jsem na to přirozeně skočil a zbytek je historie.

Tak jsem na to přirozeně skočil a zbytek je historie.

Poskytněte nám prosím informace o svých zkušenostech s tréninkem a vzděláním v oblasti fyzické zdatnosti. Kdy a jak ses začal zajímat o UFC a MMA? Jak jste přišli na nápad Tapout XT?

Vždy jsem se věnoval sportu a hrál jsem závodně fotbal, když jsem vyrůstal, ale moje skutečná láska ke zdraví a fitness se projevila, když jsem se v roce 1999 přestěhoval do Los Angeles, abych přijal práci provozního ředitele pro známou dietu/domácí stravu. společnost pro rozvoz jídla. Brzy poté mi bylo nabídnuto místo, abych vedl testovací a vývojové skupiny pro známou společnost zabývající se přímým marketingem, a stal jsem se certifikovaným osobním trenérem. Okamžitě jsem začal trénovat klienty s jejich kondicí a výživou; jednotlivci – hubnutí, výkon, udržování, vedl jsem skupinové lekce kruhového cvičení a opravdu jsem se zaměřoval na hledání nových způsobů, jak lidi nadchnout pro trénink, a přitom vidět opravdu úžasné výsledky. Byla to práce se sportovci, která mě přivedla k MMA a nakonec jsem se stal certifikovaným MMA kondičním trenérem.

Chci, aby každý, koho potkám, Trénoval a nejen ‚cvičil‘. Zaměřuji se na to, aby lidé trénovali účelově. Zatímco tréninky zůstávají, trénink přináší výsledky. Po léta jsem pokračoval v navrhování a vedení různých účastnických a testovacích skupin pro některé z nejprodávanějších cvičebních programů na světě. Nemohl jsem se nabažit toho, abych změnil a ovlivňoval něčí život zdravým způsobem.

Původně mě najali výrobci TapouT XT, abych jim pomohl navrhnout jejich „testovací skupinu“ a také jim pomohl při hledání hlavního školitele a programového vývojáře TapouT XT. V polovině testovací skupiny se mě jeden z producentů zeptal, zda bych osobně měl zájem o vývoj a vedení skutečných cvičení TapouT XT. Byl jsem v šoku. Vždycky jsem byl za kamerou, ne před kamerou. Byla to velmi vzrušující příležitost pomáhat druhým způsobem, který jsem nikdy předtím neměl, a na úplně jiné úrovni a platformě. Takže jsem na to přirozeně skočil a zbytek je historie.

Vidím, že jsi vychoval mnoho skvělých bojovníků UFC, jak veteránů, tak začínajících. Můžete se podělit o nějaké osobní (Wow!) příběhy těch, kteří měli velké zápasy, které změnily kariéru a které využily/daly uznání Tapout XT? (věci, které na webu nevidíme)

Mistr světa Jon Bones Jones je jedním z mých oblíbených bojovníků, se kterými trénuji. Většina si myslí, že je to jen nějaký genetický zázrak. Viděl jsem ho z první ruky jako soustředěného, ​​oddaného a odhodlaného udělat vše, co je potřeba, aby byl nejlepší. Je to jeden z nejlepších sportovců a lidí, se kterými jsem kdy pracoval. Když jsem ho trénoval poprvé, byla to pecka! Nakonec jsme udělali spoustu věcí, které pro něj byly nové a netradiční, o kterých okamžitě cítil, že by mu pomohly zlepšit kondici a připravenost na kohokoli nebo na situaci v oktagonu. Pomáhat komukoli, zvláště sportovci světové třídy, jako je Jon Jones, byla vždy moje vášeň a práce s ním byla určitě vrcholem. Donald Cowboy?? Cerrone je další špičkový bojovník, se kterým je vždy zábava trénovat. Nikdy nevíš, co dostaneš…nebo co z jeho úst vypadne příště. To, co vidíte, je to, co dostanete! Žádné skryté plány! Cowboy je chlápek vestoje, je připravený do práce a couvne bez tréninku nebo osoby! Už jen to, když o něm mluvím, mě rozesmívá, má srdce jako nikdo jiný, a to se odráží v jeho tréninku a o tom, kým je- Miluji být kolem něj, je jediný svého druhu v oktagonu i mimo něj!

Existuje spousta cvičebních programů, které slibují skvělé výsledky díky tvrdé práci. Co je nejdůležitější pro ty, kteří vidí reklamu nebo reklamu na Tapout XT poprvé, aby věděli o programu? Jaké jsou největší rozdíly mezi Tapout XT a dalšími náročnými cvičebními programy, jako je P90X, Insanity nebo GPS Rushfit?

Nejsem velkým fanouškem srovnávání sebe nebo TapouT XT s čímkoli; jsme jediná svého druhu společnost a vzdělávací program. Rozhodli jsme se být jiní a nabízet jiná fitness řešení než kterákoli jiná, která jsou v současnosti nabízena, a dokázali jsme to. TapouT XT je SKVĚLÝ samostatný fitness program a jsem nadšený z toho, jak mnoha lidem pomáhá a pomáhá změnit životy. Nejdůležitější věcí, kterou by lidé měli vědět o TapouT XT je, že „přestat neexistuje??. Není to jen roztomilé marketingové rčení, když tomu věříš, dokážeš cokoliv! Neustále lidem říkám, že toto cvičení není o cíli, ale o cestě. Je potřeba si to užít z každého kroku, z každého úspěchu. Je to změna života. Držte se toho. Dál prosazovat. Vím, že tento trénink pálí. Že spalování je pocit z výsledků a výsledky se nedělají v komfortní zóně! Čím více budete bojovat, čím více se vaše tělo transformuje, tím více si budete užívat svůj úspěch. Neustále lidem říkám: “Pokud dáváte vše, co můžete, děláte TapouT XT perfektně.”

Řekl bych, že jednou z velkých výhod TapouT XT oproti většině ostatních programů je to, že nepoužíváme závaží, tyče nebo velké množství vybavení. S TapouT XT je vše, co potřebujete, opravdu vše, co potřebujete, v krabici. A to pro nás bylo důležité. Víme, že lidé mají rádi programy, které jsou jednoduché, dosahují výsledků a jsou cenově dostupné. Chtěli jsme tedy vytvořit program, který by umožnil každému, bez ohledu na to, kdo nebo velikost vašeho domácího tréninkového prostoru se úplně roztrhl a zdravě, a to vše bez nutnosti kupovat nějaké závaží nebo cokoli dalšího kromě toho, co je dodáváno v krabici. Věřte mi… funguje to po celé zemi, v každém státě, v každé velikosti domu, muže i ženy. Lidé jsou s TapouT XT určitě roztrháni.

Musíte se podívat na příběhy úspěšných a před a po fotky lidí, kteří dokončili a dělají TapouT XT na našem webu www.tapoutxt.com a naší stránce na Facebooku na adrese www.facebook.com/tapoutxt. V TapouT XT jsme také chtěli nabízet 45minutové cvičení, víme, že čas je důležitý pro každého a věděli jsme, že je důležité dodržet hodinu až průměrně 45 minut denně, abychom se vypořádali s nabitým programem a fyzickým a duševním vyhořením. . Bylo pro nás důležité, abychom udrželi tréninky v délce, která umožní, motivuje a inspiruje lidi, aby se drželi programu, dostavili se každý den a dosáhli fyzických a výkonnostních výsledků, které chtěli.

Posledních pár minut tréninku (a boje) je často nejtěžších. Jaké jsou klíče k tomu, posunout se o tu míli navíc? Co konkrétně dělá program TapouT XT, který motivuje uživatele (a bojovníky) k překonání větší vzdálenosti?

Každé cvičení TapouT XT končí tím, co nazýváme „Killer Move“. V každém tréninku je to jiné, ale vždy je to brutální, je to ve vaší tváři, je to poslední zkouška dne. Je to více duševní než fyzické. Chytne vás a zatřese; je to zabijácký pohyb nebo série pohybů po dobu 90 až 120 sekund provedené se 100% maximálním úsilím. Věděli jsme, že součástí úspěchu člověka bylo jeho testování na konci intenzivního cvičení TapouT XT. Věděli jsme, že většina lidí dokáže prosadit vražedné pohyby bez zastavení. Otázka padla na WILL YOU? Budeme…to je to, s čím se bojovníci vypořádají v posledních částech kola, a ještě více na konci každého boje. Vítězem je často ten bojovník, který dokáže najít vnitřní sílu, prosadit se a získat vítězství.

V sekci recenzí Tapout XT je uvedeno velmi málo nevýhod, což svědčí o vysoké kvalitě Tapout XT. Některé nevýhody jsou problémy s kapelami a potíže s následováním. Jaké změny, pokud nějaké, provádíte https://recenzeproduktu.top/dianol/ v programu, abyste zvýšili kvalitu zážitku?

Jednou z věcí, které jsme se rozhodli udělat s těmito tréninky, bylo kombinovat odporový a kardio trénink spolu se smíšenými bojovými uměními. Takže se toho děje hodně najednou! Pásky poskytují skvělou formu odporu, která nám umožňuje provádět mnoho velkých odporových pohybů s různou intenzitou a technikami, které byste nikdy nemohli dosáhnout se závažím. Zjistili jsme, že když lidé cvičí TapouT XT úplně poprvé, pár lidí trochu zaostává za některými pohyby nebo včasným uchopením svých kapel, a my to chápeme. Z větší části, jakmile jednotlivec projde každým tréninkem napoprvé, má tendenci mít přechody dolů a může z každého pohybu vytěžit maximum, aby výsledky byly co nejvyšší. A věřte mi, není těžké najít spalování, spalování kalorií nebo tuku s TapouT XT!

Plánujete do budoucna nabídku DVD rozšířit? Pokud ano, kdy? Jaký typ cvičení nabídnete? Rád bych cvičil více. Vím, že je to něco, o čem jsme mluvili, že v zadní místnosti v podzemí pracuje skvělý vývojový tým, který nemá denní světlo na přísně tajné věci, takže kdo ví:). Momentálně se soustředím na změnu životů, pomoc lidé, kteří si zakoupili a dělají Tapout XT, a všichni, kdo o tom uvažují. Nepřál bych si nic jiného, ​​než změnit život KAŽDÉHO, zejména pokud jde o jeho cestu k tomu, aby byl fit a zdravý a přitom žil dobře. POKUD a KDYŽ vyjdou nové tréninky, jsem si jistý, že lidé z TapouT XT udělají velké oznámení. Takže ¦.jo, určitě. Nebuďte překvapeni, když uvidíte, že to zdokonalíme a ještě více zvýšíme teplotu v budoucích videích. Opravdu věříme, že dokážeme nastavit standard a zvednout laťku v kategorii extrémního DVD fitness.

Je ještě něco, co by lidé měli vědět o Tapout XT nebo o čemkoli, co se chystá, pokud jde o nové produkty/cvičení/sponzorování bojovníků?

Jedna věc, kterou lidé zřejmě milují, je bláznivá komunita TapouT XT a podpůrné skupiny, které existují online. Rád to míchám s lidmi, kteří používají TapouT XT na všech kanálech sociálních médií, a lidé jsou vždy příjemně překvapeni, jak často komentuji a odpovídám lidem, kteří dělají 90denní program. Ne vždy se vám takový druh podpory z první ruky od jiných programů na DVD s cvičícími celebritami dostává. ?? Zdá se, že jeden z našich bojovníků TapouT XT je na téměř každé bojové kartě UFC, takže se ve světě TapouT XT vždy něco děje. Podívejte se na nás na Facebooku, YouTube, Twitteru a tapoutxt.com. Brzy na všechny čeká několik překvapení 🙂

[box]Díky Miku! Zůstaňte naladěni na vzrušující novinky od TapouT XT a nezapomeňte se na ně podívat na Facebooku na adrese: www.facebook.com/TapouTXT, Twitter na adrese [email protected], na YouTube na adrese www.youtube.com/TapouTXT. nebo na webu www.tapoutxt.com.

Tabata cvičení – jsou 4 minuty superintenzity, které spalují tuky a zvyšují kardiovaskulární výkon.

Úžasné, že?

Jaké cviky jsou ale pro trénink Tabaty ideální? V mé knize Kindle s názvem 10 Tabatas procházím detaily tréninku s Tabatas a načrtnu 10 cvičení s vlastní váhou.

Ale jeden mi vyniká a je jednoznačně mým oblíbeným cvičením Tabata s tělesnou váhou: Burpee Mountain Climber Combo.

Toto cvičení není pro bázlivé a upřímně potřebujete mít solidní základy fyzické zdatnosti, abyste mohli využívat výhod tréninku Tabata. Někde začněte a budujte se, v knize navrhuji konkrétní způsoby, jak dosáhnout plné intenzity tréninku Tabata.

Ale pojďme k mému oblíbenému cvičení Tabata.

Popadněte svůj časovač a nastavte jej na 8 kol po 20 sekundách práce, po kterých následuje 10 sekund zotavení. To je protokol Tabata, ale nenechte si ujít nejdůležitější faktor z výzkumu doktora Izumi Tabata – intenzitu. protokol Tabata vyžaduje, abyste se namáhali na 170 % Vo2MAX. Vo2Max je množství kyslíku, které vaše plíce dokážou zpracovat, takže během pracovní doby se pohybujete za aerobním prahem. Bude se vám velmi těžce dýchat.

Cvičení se skládá ze střídání sérií burpee a horolezce.

Burpee je pohyb s vahou těla, který jsem začal milovat a nenávidět. Zde jsou kroky v pohybu:

Postavte se vzpřímeně s rukama v bok a nohama na šířku ramen. Snižte se tak, že provedete hluboký dřep a přitom se rukama natáhnete k zemi. S rukama na zemi poskočte a natáhněte nohy zpět do výchozí polohy pro push up proveďte push up tím, že spustíte tělo rukama, dokud se vaše hrudník nedotkne země, zatlačte zpět nahoru Poskočte a zvedněte nohy zpět mezi ruce opět ve skrčené poloze Vyskočte, zcela natáhněte boky a vyskočte do vzduchu. Ve vzduchu tleskejte rukama nad hlavou. Přistaňte ve výchozí pozici – to je jedno opakování

To je Burpee.

Nyní Mountain Climber přichází v mnoha variantách, ale nejraději mám cross-body horolezec. Přitahuje také více vašich vnějších šikmých ploch. Zde je krátké video demonstrující Cross Body Mountain Climber.

Takže teď to zkombinujte do mého oblíbeného cvičení tabata s tělesnou hmotností.

Střídejte Burpees a Mountain Climbers pro každé z osmi kol Tabata Protocolu.

Na konci 4 minut dokončíte 4 série každého cviku, přičemž každá série se skládá z tolika opakování pohybu, kolik dokážete (v dobré formě) dokončit za 20 sekund.

Zkusit to. Podívejte se na eBook Kindle a poslechněte si, které cvičení je vaším oblíbeným cvičením Tabata.

S novým rokem, novými cíli a novými předsevzetími bychom si rádi našli čas na vysvětlení důležitosti plánování a navrhování cvičebního programu na denní, týdenní a měsíční bázi. Podle názoru většiny zdravotníků je nejlepším programem k dosažení celkové kondice kondiční program, který integruje silový/silový trénink, kardiorespirační trénink a trénink flexibility.

Přetrénování

Bez ohledu na to, zda provádíte kombinaci celkového kondičního tréninku nebo kondičního programu s jedním aspektem, je důležité správně navrhnout/rozložit vaše tréninky, abyste nepřetrénovali určité svalové skupiny a začlenit do svého programu dny odpočinku. Pokud jste si dali několik týdnů pauzu od svého obvyklého tréninkového programu nebo začínáte se zcela novým fitness programem, měli byste začít pomalu a používat lehké váhy se zaměřením na vyšší počet opakování.

Zeptejte se našeho týmu MidwestFit kdykoli, pokud potřebujete radu nebo radu.

Integrované vzdělávací programy

Kombinace silového tréninku, kardio tréninku a tréninku flexibility je považována za nejlepší styl programu pro dosažení celkové kondice, protože správná kombinace různých tréninkových programů umožňuje tělu získat nejvíce výhod ze všech samostatných tréninkových stylů.

Silový trénink vám může prospět tím, že vytvoří silnou kostní hmotu a sníží riziko osteoporózy, zpevní klouby, vyvine tonizované svaly a sníží procento tělesného tuku, vyvine lepší tělesnou mechaniku a propriocepci, která vám pomůže při každodenních činnostech, zrychlí metabolismus a spaluje kalorie i po jste skončili se cvičením.

Kardiovaskulární trénink vám může prospět zlepšením zdraví srdce a síly srdce, snížením krevního tlaku a špatného cholesterolu, snížením stresu a deprese, zrychlením metabolismu, zkrácením doby zotavení a celkovým zpevněním svalů.

Trénink flexibility vám může prospět zlepšením celkového fyzického výkonu, snížením rizika zranění, snížením bolestivosti svalů, zlepšením držení těla, snížením rizika bolesti v kříži a zlepšením koordinace.